دوره های غواصی مبتدی

 غواصیغواص اسکوبا

اسکوبا دایور Scuba Diver

این دوره زیر مجموعه ای از دوره غواصی در آب های آزاد یا همان Open Water است . اگر شما زمان بسیار محدودی دارید و می خواهید غواصی را تجربه کنید و گواهینامه دریافت کنید این دوره برای شما مناسب است.

در این دوره برخی از مهارت های تئوری و عملی غواصی را فرا گرفته و در پایان شما مجاز خواهید بود تجهیزات غواصی برای خود بخرید و یا آن را اجاره کنید و به همراه یک دایومستر تا عمق 12 متری غواصی می کنید.

سن مورد نیاز برای دوره Junior Scuba Diver حداقل 10 سال و برای Scuba Diver حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید

 

 

 

 

 

غواصی

غواصی در آبهای آزاد

اپن واتر دایور Open Water Diver

نخستین دوره آموزشی و پیش‌نیاز ورود به دنیای زیبای زیرآب و غواصی در اعماق دریاهاست . این دوره شامل آموزش‌های تئوری، فیلم‌های آموزشی و بخش‌های عملی است که شامل پنج مرحله آموزش استخری و سپس چهار مرحله ارزیابی نهایی در آب‌های آزاد می‌گردد.

مدت آموزش این دوره سه روز بوده و پس از موفقیت در آزمون نهایی این دوره شما مفتخر به دریافت گواهینامه خواهید گردید که می‌توانید تا عمق هجده متری به همراه غواصان دیگر غواصی نموده و از دنیای زیرآب لذت ببرید.

سن مورد نیاز برای دورهJunior Open wate r حداقل 10 سال و برای Open Water حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید

 

شبکه های اجتماعی ما

پلتفرم  مختلف شبکه های اجتماعی مرکز غواصی مارینا بستری هستند برای ارتباط شما با دنیای مدرن

50 instagram Twitter telegram 

linkdin  tumbler aparat youtub