ویژگی های یک دایومستر برای کار

0-128

ویژگی های مورد نیاز برای کار کردن به عنوان یک دایومستر چیست ؟

کار کردن به عنوان دایومستر گروه غواصی چیزی غیر از دانش ، آموزش ، مهارت و تمرین است. این موارد داشتن ویژگی های مناسب برای دادن هر تجربه غواصی به هر غواص در هر زمان است.

برای برتری در نقش دایو مستر پدی ، لازم است

سرگرم کننده ، گذشته از ایمنی ، سرگرمی یکی از مهمترین مواردی است که می توانید از تجربه شخصی استفاده کنید و آن را به غواصی منتقل کنید. غواصی باید لذت بخش باشد ، بنابراین توجه خود را بر این داشته باشید که میهمانان احساس آرامش و خوشحالی کنند - قبل ، حین و بعد از آن

 

صبور ، همه ما یک روزی تازه کار بودیم و مهارت هایی که الان برای شما آسان است ممکن است برای یک فرد تازه کار سخت باشد و آن را به درستی انجام ندهد . اگر او تلاش می کنند برای یادگیری عجله نکنید. در عوض موارد آموزش را به مراحل کوچکتر و قابل کنترل تر تقسیم کنید.

 

قابل انعطاف ، هر فرد غواص متفاوت است. برخی از آنها نیاز به کمک های فکری دارند در حالی که برخی دیگر کمک های فیزیکی را ترجیح می دهند.  ممکن است آنها اختلالات یادگیری یا جسمی داشته باشند. و حتی برخی از آنان طرفدار تشریفات باشند . با غواصان خود آشنا شوید و سبکی را اتخاذ کنید که الهام بخش آنها برای موفقیت باشد.

 

از خود گذشتگی ، شما در حال انجام رویای زندگی خود هستید و از آن لذت می برید اما فراموش نکنید که شما نیز در حال کار هستید ، بنابراین باید علاقه میهمانانتان پیش روی شما باشد . هرگز تعجب نکنید غواصان کارهای مختلفی می خواهند انجام دهند شاید برخی بخواهند از یک کوسه نهنگ آویزان شوند

 

کمک کردن ، به غواصان در زمینه تکمیل پرونده اداری ، چک کردن استانداردهای پدی ، رفع ایراد تجهیزات ، اعلام خطرات در هنگام  غواصی در زیر آب و ...  کمک کنید این کار ها نیاز به تمرکز و مهارتهای مشاهده ای عالی دارند. ایمنی بسیار مهم است ، بنابراین جایی برای سهل انگاری وجود ندارد.

 

زحمت کش ، روزها می توانند طولانی ، سخت و از نظر جسمی و ذهنی خسته کننده باشند - با گذشت زمان تعطیلات فرا می رسد . به یاد داشته باشید هر عملیات غواصی یک تلاش تیمی است ، و همه باید نقش خود را به طور کامل ایفا کنند.

 

احترام ، شما برای تدریس دوره ها به مربیان پدی کمک خواهید کرد ، بنابراین لازم است که شجاع باشید و از آنها در هنگام آموزش پیروی کنید . اگر می خواهید خود یک کلاس آموزش را برگزار کنید ، زمان آن فرا رسیده است که در یک دوره توسعه مربی پدی شرکت کنید.

 

آرام ، اضطراب برای غواصان یک چیز غیر معمول نیست ، به خصوص اگر آنها قصد داشته باشند چیز جدیدی را امتحان کنند. توانایی شما در آرامش خود و آرام کردن دیگران بسیار موثر است  حتی اگر در شرایطی باشید که برنامه ریزی غواصی به عهده شما نیست ، آرامش شما می تواند به جلوگیری از اضطراب و ترس دیگران کمک می کند.

 

مثبت ، اگر آن آبزی خاص را ندیدید در مورد چیزهای دیگری که به جای آن دیدید صحبت کنید. اگر یک دانش آموز با مهارت و فعال در زیر آب تلاش کرد ، به او یادآوری کنید که چه کاری انجام داده است . هر غواصی یک ستاره طلایی کسب نمی کند ، اما تمرکز روی نکات مثبت باعث می شود همه غواصان دوباره برگردند و دوباره غواصی را انجام دهند.

 

حرفه ای ، رفتار حرفه ای را از خود به نمایش بگذارید و مودبانه رفتار کنید با غواصان ، حتی وقتی آنها حسن نیت ندارد و با شما مودبانه رفتار نمی کنند ، در کل  یک الگوی رفتاری با کیفیت باشید و به عنوان یک حرفه ای غواصی خود افتخار کنید

 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://iranmarina.com/