دوره های غواصی آشنایی

کشف دنیای غواصی برای خردسالان

بابل میکر Bubblemaker

بی‌شک بابل میکر بهترین روش برای آشنا ساختن خردسالان با دنیای زیرآب است. تجربه‌ای بسیار شاد و هیجان‌انگیز در عمق دو متری استخر و یا آب‌های محصور و تنفس هوا از تجهیزات اسکوبا بهترین تفریح و سرگرمی برای آنان به شمار خواهد رفت.کودکان و نوجوانان با شرکت در این دوره‌ها شانس آن را خواهند داشت تا:

1-غواصی را در ایمن‌ترین شرایط و در کنار مربیان مجرب تجربه نمایند 2-برای نخستین بار زیرآب تنفس کنند 3-با غواصی ، تجهیزات آن و دنیای شگفت‌انگیز زیرآب آشنا شوند.

این برنامه مختص به کودکان بالاتر از 8 سال است و شرکت در آن پیش‌نیاز خاصی ندارد. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند پس‌ از این دوره وارد مرحله بعدی یعنی Seal Team شده و ماجراجوئی‌ های زیرآبی خود را با تکمیل مأموریت‌های آبی مختلف آن ادامه دهند.

 

 

 

  

کشف دنیای غواصی برای بزرگسالان 

دیسکاور اسکوبا دایوینگ Discover Scuba Diving

با این برنامه شما نه‌ تنها غواصی را کشف خواهید نمود، بلکه هیجان، ماجراجوئی و آزادی را به همراه آرامش کشف خواهید نمود. مطمئناً هیچ‌کس بدون داشتن تجربه غواصی، لذت بی‌وزنی را نمی‌تواند وصف کند، اوقاتی پرنشاط در کنار یک مربی با تجربه غواصی 

در برنامه دیسکاور اسکوبا دایوینگ ، شما با برخی مفاهیم پایه و مهارت‌های ابتدائی آشنا شده و سپس غواصی را در شرایطی بسیار مناسب و تحت نظارت مستقیم مربیان غواصی حداکثر تا عمق 12 متری برای نخستین بار تجربه خواهید نمود.

تجربه‌ای زیبا که شاید آغازی برای ماجراجوئی‌های پرهیجان بعدی نظیر شرکت در دوره‌های آموزشی مانند Open water Diver باشد.زیرا مهارت‌های آموخته‌شده در این مرحله به‌ عنوان اعتبار آموزشی برای شرکت در دوره اوپن واتر دایور محسوب می‌گردد.