دوره های غواصی حرفه ای

تئوری غواصی  

دایو مستر  Divemaster

نظریه های غواصی به طور چشمگیری درک شما را از فیزیک غواصی، فیزیولوژی، تجهیزات، تئوری رفع فشار و برنامه ریزی غواصی گسترش می دهد.

چرا درباره تئوری غواصی باید یاد بگیریم؟

برای غواصان مشتاق نظریه ها و تئوری غواصی راهی مناسب برای به دست آوردن دانش سطح حرفه ای از فیزیک غواصی، فیزیولوژی، تجهیزات و غیره است. غواصان کنجکاو می توانند از طریق ارائه ها و ویدئوهای تعاملی درباره علم و تاریخ غواصی بیاموزند.

 

 

 

 

 

غواص حرفه ای 

دایو مستر  Divemaster

اگر به حرفه‌ای شدن در این رشته می‌اندیشید، اگر در اندیشه آن هستید تا قدم در مسیری جدیدتری گذاشته و در آمدی از سرگرمی تان نیز کسب کنید و در نهایت اگر قصد دارید تا مربی غواصی شوید و یا حتی غواصی از سازمان‌های آموزش دهنده دیگر هستید و مایل به ادامه راه و شخصیت جدید حرفه‌ای خود هستید، دریافت درجه دایو مستر که نخستین مرحله از آموزش‌های حرفه‌ای غواصی است تنها پل ارتباطی شما و ضامن موفقیتتان در مسیری است که در پیش رو خواهید داشت.

در این دوره شما فرصت آن را خواهید داشت تا راهکارهای حرفه‌ای/تجاری غواصی و نکات فنی/تخصصی این رشته را با استانداردهای بین‌المللی آن آموخته و در کنار یکی از مربیان نحوه آموزش دوره‌های مختلف غواصی را از نزدیک مشاهده و نحوه سرویس‌دهی به مشتریان را فرا بگیرید. همچنین موارد تئوری که اصول بنیادین علم غواصی را تشکیل داده‌اند نیز در این دوره تدریس شده که شما را برای ورود به دنیای مربیگری غواصی و شرکت در دوره‌های آموزش مربی غواصی آماده می‌سازد.

 

 

 

 

دستیار مربی

اسیسانت اینستراکتور  Assistant Instructor

اگر شما دوست دارید که یک زندگی فوق العاده داشته باشید و به یک مربی غواصی تبدیل شوید و تمام تجربیات خود را با دیگر غواصان به اشتراک بگذارید و آن ها را به سوی غواصی دعوت کنید می توانید به دوره های مربی گری و قبل از آن به دوره اسیسانت اینستراکتور وارد شوید و با دنیای مربیان غواصی آشنا شوید. 

در دوره فوق مجموعه ای از استاندارد ها و روش ها برای انجام موارد مورد نیاز غواصی توسط شما به هنرجو در دو بخش تئوری و عملی به شما آموزش داده می شود .

دوره توسعه مربی از دو بخش تشکیل شده است. دستیار مربی و مربی غواصی آبهای آزاد که به این دو بخش IDC گفته می شود و پس از تکمیل آن در یک آزمون با نام (IE) شرکت می کنید و در صورت قبولی به مربی غواصی ارتقاء پیدا می کنید.