دوره های غواصی مبتدی

تجربه در دنیای غواصی برای خردسالان 

سيل تيم Seal Team  + مستر سيل تيم Master Seal Team

 Seal Team دومين برنامه غواصی براي خردسالان و نوجوانان 8 تا 10 سال است كه براي كودكاني كه به دنبال سرگرمی‌های بيشتر هستند در استخر و تحت نظارت يك مربی برگزار می‌گردد . و با انجام پنج مأموریت‌های غواصی درون آب آشنا می‌شوند .

همچنين با ادامه آموزش و طی كردن ده مأموریت آبی تخصصی ديگر مانند متخصص شناسایی موجودات ، متخصص محیط‌زیست ، متخصص شناوری خنثی ، متخصص ناوبری ، متخصص شب ، متخصص ايمنی ، متخصص جستجو و به سطح آوری ، متخصص اسكين دايور ، متخصص عكاسی ، متخصص کشتی‌های غرق‌شده می‌تواند به درجه Master Seal Team نائل شوند. 

 

 

 

 

 

غواصی در سطح 

اسکین دایوینگ Skin Diving

این یک مسیر خوب و عالی برای مشاهده زندگی آبزیان در زیر آب از راه نزدیک و ساده است این یک مسیر بسیار خوب برای کشف دنیای زیر آب است زمانی که شما علاقه و یا قادر به استفاده از تجهیزات اسکوبا نیستید این راه به شما کمک می کنند که از دنیای زیر آب لذت ببرید

در این دوره شما خواهید آموخت که چگونه بر سطح آب شنا کنید و زیر آب را تماشا کنید و می توانید با فراگیری دوره در یک استخر یا دریاچه و یا یک دریا شیرجه رفتن و غواصی بر سطح را به صورت دائم تجربه کنید و از آن لذت ببرید .

 

 

 

 

 

 

 غواصیغواص اسکوبا

اسکوبا دایور Scuba Diver

این دوره زیر مجموعه ای از دوره غواصی در آب های آزاد یا همان Open Water است . اگر شما زمان بسیار محدودی دارید و می خواهید غواصی را تجربه کنید و گواهینامه دریافت کنید این دوره برای شما مناسب است.

در این دوره برخی از مهارت های تئوری و عملی غواصی را فرا گرفته و در پایان شما مجاز خواهید بود تجهیزات غواصی برای خود بخرید و یا آن را اجاره کنید و به همراه یک دایومستر تا عمق 12 متری غواصی می کنید.

سن مورد نیاز برای دوره Junior Scuba Diver حداقل 10 سال و برای Scuba Diver حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید

 

 

 

 

 

غواصی

غواصی در آبهای آزاد

اپن واتر دایور Open Water Diver

نخستین دوره آموزشی و پیش‌نیاز ورود به دنیای زیبای زیرآب و غواصی در اعماق دریاهاست . این دوره شامل آموزش‌های تئوری، فیلم‌های آموزشی و بخش‌های عملی است که شامل پنج مرحله آموزش استخری و سپس چهار مرحله ارزیابی نهایی در آب‌های آزاد می‌گردد.

مدت آموزش این دوره سه روز بوده و پس از موفقیت در آزمون نهایی این دوره شما مفتخر به دریافت گواهینامه خواهید گردید که می‌توانید تا عمق هجده متری به همراه غواصان دیگر غواصی نموده و از دنیای زیرآب لذت ببرید.

سن مورد نیاز برای دورهJunior Open wate r حداقل 10 سال و برای Open Water حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید

 

 

 

 

غواصیامداد و کمک های اولیه 

EMERGENCY FIRST RESPONSE - EFR

آموزش امداد و کمک های اولیه در ایجاد اعتماد به نفس در نجات یک فرد مصدوم به شما کمک کرده و زمانی که نیاز به رسیدن یک اورژانس پزشکی است شما با تکیه بر دانش و اطلاعات فرا گرفته خود در این دوره به عنوان یک امداد گر کمک های اولیه از فرد مصدوم پشتیبانی و حمایت می کنید 

 

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و برای غیر غواصان هم برگزار می شود