دوره های غواصی مبتدی

 غواصیغواص اسکوبا

اسکوبا دایور Scuba Diver

این دوره زیر مجموعه ای از دوره غواصی در آب های آزاد یا همان Open Water است . اگر شما زمان بسیار محدودی دارید و می خواهید غواصی را تجربه کنید و گواهینامه دریافت کنید این دوره برای شما مناسب است.

در این دوره برخی از مهارت های تئوری و عملی غواصی را فرا گرفته و در پایان شما مجاز خواهید بود تجهیزات غواصی برای خود بخرید و یا آن را اجاره کنید و به همراه یک دایومستر تا عمق 12 متری غواصی می کنید.

سن مورد نیاز برای دوره Junior Scuba Diver حداقل 10 سال و برای Scuba Diver حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید

 

 

 

 

 

غواصی

غواصی در آبهای آزاد

اپن واتر دایور Open Water Diver

نخستین دوره آموزشی و پیش‌نیاز ورود به دنیای زیبای زیرآب و غواصی در اعماق دریاهاست . این دوره شامل آموزش‌های تئوری، فیلم‌های آموزشی و بخش‌های عملی است که شامل پنج مرحله آموزش استخری و سپس چهار مرحله ارزیابی نهایی در آب‌های آزاد می‌گردد.

مدت آموزش این دوره سه روز بوده و پس از موفقیت در آزمون نهایی این دوره شما مفتخر به دریافت گواهینامه خواهید گردید که می‌توانید تا عمق هجده متری به همراه غواصان دیگر غواصی نموده و از دنیای زیرآب لذت ببرید.

سن مورد نیاز برای دورهJunior Open wate r حداقل 10 سال و برای Open Water حداقل 15 سال است و پیش نیازی برای دوره های غواصی ندارید