دوره های غواصی پیشرفته

بازآموزی مجدد

ری اکتیو ReActivate

به تازگی غواصی نکرده اید ؟ از زمان آموزش غواصی شما مدت زیادی گذشته است ؟مهارت های غواصی شما ضعیف شده است ؟ نیاز به یک آموزش سریع برای غواصی دارید ؟

برای دریافت پاسخ خود باید در این دوره شرکت کنید چون یک راه عالی و بسیار خوب برای به روز کردن مهارت های غواصی شماست و شما را قبل از دایو زدن به روز و فعال می کند .

در این دوره مفاهیم اولیه غواصی را می تواند با منوال دیجیتال بر روی تلفن همراه خود داشته باشید و در پایان دوره یک گواهینامه غواصی جایگزین با درج کد ReActivate برای شما صادر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

غواصی

غواصی ماجراجویی

ادونچر دایور  Advanture Diver

این دوره زیر مجموعه ای از دوره غواصی در آب های آزاد پیشرفته یا همان Advanced Open Water است . شما در طول این دوره می توانید با سه تخصص غواصی آشنا شوید و با افزایش اطلاعات و دانش خود اعتماد به نفس بیشتری در هنگام غواصی به دست بیاورید.

در این برنامه شما با دانش و اطلاعات تخصصی تر غواصی آشنا خواهید شد و غواصی خود را هیجانی تر و لذت بخش تر کنید .

پیش نیاز این دوره داشتن گواهینامه Open Water است 

 

 

 

 

 

 

 

غواصیغواصی در آب های آزاد پیشرفته

ادونس اپن واتر Advanced Open Water Diver

دومین گام شما در راه شناخت هرچه بیشتر اعماق به شمار خواهد رفت. در این دوره شما پنج مرحله غواصی را در شرایطی گوناگون تجربه نموده و با فنونی فراتر از اصول اولیه غواصی که در دوره غواصی در آب‌های آزاد آموخته‌اید آشنا خواهید گردید.

انتخاب سه مرحله نخست غواصی اختیاری است که طی آن شما می‌توانید با تخصص‌های مختلف غواصی آشنا شوید . اما دو مرحله پایانی این دوره که الزامی است شما را با نحوه صحیح جهت‌یابی زیرآب و نیز غواصی عمیق آشنا می‌سازد.

پیش نیاز این دوره داشتن گواهینامه Open Water است 

 

 

 

 

 

 

 

غواصی

غواصی امداد و نجات

رسکیو دایور Rescue Diver

اول ایمنی،بعد کار! شعار ما در دریاست. آموختن فنون امداد و نجات پس از فراگرفتن اصول اولیه غواصی و تجربه نمودن غواصی در شرایط گوناگون سومین مرحله در دوره‌های آموزش غواصی به شمار می‌رود.

در طول پنج مرحله آموزشی این دوره شما با اصول امداد و نجات غواصی آشنا خواهید شد و اقدامات اساسی در مواجهه با خطرات و یا تهدیدات احتمالی و نیز نجات قربانیان حوادث دریایی را فرا خواهید گرفت. این دوره هم‌ زمان با دوره آموزشی امداد و کمک‌های اولیه برگزار گردیده و مدت آن نیز سه روز است و در پایان شما موفق به دریافت گواهینامه خواهید گردید

پیش نیاز این دوره داشتن گواهینامه Advanced Open Water و EFR است

 

 

 

 

 

غواصیغواص با تجربه 

مستر اسکوبا دایور Master Scuba Diver

اگر هنوز هم عطش ماجراجوئی‌های غواصی شما را سیراب نکرده است، اگر رسکیو دایور هستید و به دنبال ماجراجوئی‌های جدید هستید پس در بهترین مکان ایستاده‌اید! دوره‌های مستر اسکوبا دایور تقدیم به شما می‌گردد 

در طول این دوره پنج تخصص غواصی را به‌ صورت حرفه‌ای فراگرفته و سپس موفق به دریافت بالاترین گواهینامه غواصی تفریحی یعنی مستر اسکوبا دایور خواهید گردید البته به شرطی که تعداد غوص های ثبت‌ شده شما در پایان دوره حداقل پنجاه غوص بوده باشد.

مستر اسکوبا دایور نشانه یک غواص با تجربه، برتر و موفق و بالاترین امتیاز یک غواص در غواصی تفریحی در انجمن مربیان حرفه ای غواصی است .